Logo     
 
   
 
X
   
Zestawy
Kategorie
ŚRUBY NIERDZEWNE
NAKRĘTKI NIERDZEWNE
PODKŁADKI NIERDZEWNE
PRĘTY NIERDZEWNE
BLACHOWKRĘTY NIERDZEWNE
DREWNOWKRĘTY NIERDZEWNE
ZABEZPIECZENIA NIERDZEWNE
NITY NIERDZEWNE
NITONAKRĘTKI NIERDZEWNE
LINY KWASOODPORNE
ŁAŃCUCHY KWASOODPORNE
ARTYKUŁY ŻEGLARSKIE WYROBY ZE STALI NIERDZEWNEJ I KWASOODPORNEJ
TARCZE ŚCIERNE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA
NARZĘDZIA ELASTYCZNE DO POLEROWANIA
WIERTŁA KOBALTOWE
NARZĘDZIA
CHEMIA TECHNICZNA
AEROZOLE DLA PRZEMYSŁU
KLEJE
ZAMOCOWANIA OGÓLNE
CHEMIA TECHNICZNA
Detergenty do stali nierdzewnej
 
ŻEL WYTRAWIANIE STALI NIERDZEWNEJ
Dobra cena


ŻEL WYTRAWIANIE STALI NIERDZEWNEJ
AKTYWNA PASTA WYTRAWIAJĄCA DO STALI NIERDZEWNEJ
Produkt G E L dostępny w opakowaniach : 2KG - 5KG

  x KG
Cena za kilogram: 44.00 zł
Cena za kilogram: 36.90 zł
WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU
G E L jest pastą o konsystencji galarety opracowaną dla aktywnego wytrawiania za pomocą pędzla lub natryskowo stali nierdzewnej.

ZASTOSOWANIE
Stosowany na ścieg spawalniczy w celu wytrawiania miejscowego wykonywanego za pomocą pędzla, lub na całej powierzchni produktu, uprzednio odtłuszczonego, za pomocą specjalnego spryskiwacza ciśnieniowego ( nie nakładać za pomocą pędzla kiedy wytrawianiu poddawana jest cała powierzchnia ).

SPOSÓB UŻYCIA
Wymieszać produkt aż do uzyskania jednorodnej masy, mieszając plastikową pałeczką pozbawioną metalowych elementów ( nie stosować nigdy narzędzi metalowych ).
Nałożyć jednorodną, nie za cienką warstwę pasty na ścieg spoiny, w sposób zapewniający jak największą jednorodność dla uniknięcia wad powierzchniowych i niejednorodności procesu. Pozostawić na czas reakcji od kilkunastu minut do kilku godzin, w zależności od rodzaju spoiny i temperatury otoczenia ( zimą może okazać się konieczne wydłużenie czasu wytrawiania ). Zmiana barwy pasty na charakterystyczny zielony kolor oznacza zwyczajowo koniec procesu wytrawiania. Wskazane jest jednak, aby użytkownik sprawdził niezbędny czas aplikacji, uwzględniając własne wymagania. Spłukać dokładnie za pomocą strumienia zimnej wody , najlepiej pod ciśnieniem. Nie stosować ciepłej wody.
W miesiącach cieplejszych zaleca się , aby nie wystawiać produktów poddawanych procesowi za pomocą G E L-u bezpośrednio na światło słoneczne. Zaleca się ponadto , aby wykonywać wytrawianie w miejscu zabezpieczonym od deszczu, w celu zapewnienia dobrego rezultatu. Zaleca się dokładne odtłuszczenie detalu przed przystąpieniem do procesu wytrawiania ( np. preparat INOX ). Po zakończeniu procesu wytrawiania wskazane jest przywrócić do poprzedniego stanu warstwę ochronnych tlenków powierzchniowych za pomocą preparatu pasywującego do stali (np. preparat AFTER)

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Pasta G E L zawiera silnie działające kwasy , zatem koniecznie zaleca się stosowanie odzieży ochronnej zabezpieczającej przed kwasami. W celu właściwego użycia należy zapoznać się z kartą bezpieczeństwa preapratu.

WARUNKI SKŁADOWANIA I DATA WAŻNOŚCI
Przechowywać produkt w dobrze zamkniętych pojemnikach, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i zabezpieczone przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego. Produkt należy stosować w ciągu 12 miesięcy od daty podanej dla partii.

Produkt G E L dostępny w opakowaniach : 2 KG - 5 KG 

Powrót
Polecane

Polecane


l NEUTRALIZATOR ŻELU WYTRAWIAJĄCEGO p


  x KG
Cena za kilogram: 44.00 zł
   
l PĘDZEL KWASOODPORNY p


  x SZT
Cena za sztukę: 18.45 zł
   
Copyright © 2003-2021 by :: HURTMET.PL :: Wszelkie prawa zastrzeżone
Publikowanie materiałów (w tym grafiki) tylko za zgodą HURTMET.PL
Regulamin
 
Koszyk: 0.00 zł