Logo     
 
   
 
X
   
Zestawy
Kategorie
ŚRUBY
NAKRĘTKI
PODKŁADKI
PRĘTY
BLACHOWKRĘTY
DREWNOWKRĘTY
ZABEZPIECZENIA
NITY ZRYWALNE
NITONAKRĘTKI
LINY
ŁAŃCUCHY
OSPRZĘT ŻEGLARSKI WYROBY ZE STALI A2 i A4
TARCZE ŚCIERNE DO CIĘCIA I SZLIFOWANIA
NARZĘDZIA ELASTYCZNE DO POLEROWANIA
WIERTŁA KOBALTOWE
NARZĘDZIA
CHEMIA TECHNICZNA
AEROZOLE DLA PRZEMYSŁU
KLEJE
ZAMOCOWANIA OGÓLNE
CHEMIA TECHNICZNA
Detergenty do stali nierdzewnej
 
INOX ODTŁUSZCZANIE STALI NIERDZEWNEJ 1KG
Dobra cena


INOX ODTŁUSZCZANIE STALI NIERDZEWNEJ 1KG
PŁYNNY SKONCENTROWANY ŚRODEK ODTŁUSZCZAJĄCY I ODTLENIAJĄCY DO STALI NIERDZEWNEJ
Produkt I N O X dostępny w opakowaniach : 1 KG

  x SZT
Cena za sztukę: 34.50 zł
Cena za sztukę: 30.75 zł
WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU
I N O X jest środkiem odtłuszczającym płynnym w formie koncentratu służącym do usuwania brudu, tłuszczu i olejów z powierzchni wyrobów ze stali nierdzewnej.
Nakłada się go za pomocą szczotki, gąbki, pędzlem lub natryskowo za pomocą specjalnego spryskiwacza ciśnieniowego . I N O X w koncentracie jest skuteczny również jako odtleniacz w celu usunięcia śladów rdzy, a także do obróbki w celu przywrócenia naturalnego piękna . Oprócz właściwości myjących i odtłuszczających preparat INOX jest idealny do rozcieńczania pasty trawiącej GEL. Specjalna receptura i identyczne ph obydwu preparatów sprawia, że pasta trawiąca rozcieńczona środkiem INOX nie traci swoich właściwości, a operator może dowolnie dobrać gęstość pasty, idealną dla swoich potrzeb.

ZASTOSOWANIE
Środek INOX należy stosować rozcieńczony w stosunku 1:1, ale można go również rozcieńczyć w stosunku maksimum 1:5. Napełnić wiadro, lub naczynie plastikowe kwasoodporne, rozcieńczonym produktem. Zanurzyć w nim szczotkę lub gąbkę i nałożyć produkt lekko go strzepując dla ułatwienia czynności. Pozostawić na czas reakcji przez kilka minut, następnie obficie spłukać zimną wodą, najlepiej pod ciśnieniem. W celu usunięcia rdzy, należy użyć preparatu INOX w koncentracie i pozostawić na czas reakcji przez dłuższy czas (od 30 minut do 1 godz.); sprawdzić czy reakcja została zakończona, opłukując niewielki obszar wyrobu. Użycie specjalnego spryskiwacza ciśnieniowego pozwala zredukować ilość wkładanej pracy i zapewnia bardziej bezpieczne warunki. W celu rozcieńczenia pasty trawiącej należy zmieszać preparaty GEL i INOX, dostosowując gęstość do indywidualnych potrzeb. W doborze koncentracji należy przyjąć , że stosunek środka INOX do pasty trawiącej nie może być większy niż 1: 5.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI
Środek INOX jest produktem na bazie kwasów w formie koncentratu , zaleca się zatem stosowanie środków ostrożności podczas stosowania: odzieży ochronnej przed działaniem kwasów, rękawic i okularów ochronnych. W celu właściwego użycia należy zapoznać się z kartą bezpieczeństwa preparatu.

WARUNKI SKŁADOWANIA I DATA WAŻNOŚCI
Przechowywać produkt w dobrze zamkniętych pojemnikach, w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i zabezpieczone przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego. Produkt należy stosować w ciągu 12 miesięcy od daty podanej dla partii.

Produkt I N O X dostępny w opakowaniach : 1 KG 

Copyright © 2003-2021 by :: HURTMET.PL :: Wszelkie prawa zastrzeżone
Publikowanie materiałów (w tym grafiki) tylko za zgodą HURTMET.PL
Regulamin
 
Koszyk: 0.00 zł